Servis RC modelů

RC Modely RC Káně je český internetový obchod, který se zaměřuje na RC modely a příslušenství k nim potřebné. Prodej RC modelů nám umožňuje mít stále v rukou to nejlepší a nejnovější RC vybavení. Se všemi našimi modely máme osobní zkušenost, takže Vám můžeme poradit jak s provozem modelu, tak s jeho nastavením či opravou.

Máme více jak 20 let zkušeností s RC modely, proto dokážeme spolehlivě zajistit záruční i pozáruční servis RC modelů, tuning a další opravy. Díky velkému provozu na obchodě máme dostatek nových i repasovaných součástek a vybavení.

Jak probíhá objednávka servisu?

  1. Kontaktujte nás na telefonu +420 773 503 119 nebo na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a sdělte nám jaký RC model máte. Ideálně výrobce a typ RC modelu. A jaké máte s RC modelem problémy.
  2. Obratem Vám sdělíme jaké jsou možnosti a orientační cenu servisu. Pokud se jedná o exotičtější model a náhradní díly nejsou běžně k dostání, budeme Vás kontaktovat na zpět později
  3. Po potvrzení připravenosti převzetí RC modelu do servisu, nám zašlete RC model na adresu: RC modely RC Káně, Wilsonova 590, 539 01 Hlinsko. K zásilce připojte ještě jednou popis požadovaného servisu, a kompletní kontaktní údaje, včetně telefonního čísla.
  4. Po přijetí modelu provedeme důkladnější diagnostiku a sdělíme Vám cenu servisu. Klienti mají obvykle možnost si zvolit opravu RC modelů z nových nebo repasovaných součástek. Vždy se také snažíme o co nejmenší náklady na opravu a nepoužíváme zbytečně předražené komponenty. 
  5. Po provedení fyzické diagnostiky kontaktujeme klienta a sdělíme mu cenu za servis RC modelu. Pokud klient cenu za servis schválí, zahájíme opravu RC modelu.
  6. RC model opravíme za 7-90 dnů v závislosti na složitosti úprav, dostupnosti součástek a vytíženosti servisu.
  7. Pro dlouhou životnost RC modelu Vám následně doporučíme jak s modelem dále zacházet a předcházet poruchám a nadměrnému opotřebení.